TUR | ENG
1 2 3 4

HAKKIMDA

1962 yılında Avusturya’nın Klagenfurt şehrinde doğdum. Sosyal pedagojik eğitiminden sonra insanlar arası ilişkiler ve kadınların toplumdaki rolü konularına ilgi duyduğumdan sosyal bilimler ve kadın çalışmaları alanlarında çalışmalar yürüttüm. Bach Flowers ile ilk defa 1982 yılında İngiltere’de yaşarken tanıştım. Bach Flowers’ın gücünden ve ardından yatan felsefeden çok etkilendim.

Avusturya’da kadınlar ve gençler üzerine çeşitli projelerde çalıştıktan sonra Türkiye’ye geldim ve son oniki yıldır toprağını, insanlarını ve dilini iyice tanıdığım ve sevdiğim İstanbul’a yerleştim. Kilden heykeller yapmak, Reiki, Prana Healing ve Yoga gibi konularla ilgili çalışmalar yürütmeye de burada başladım. Bach Flowers her zaman yanımdaydı.

Alternatif şifa yöntemlerine duyduğum ilgi nedeniyle ve eşimin, arkadaşlarımın desteğiyle, Bach Flowers'ın doğadan gelen hediyesini insanlara sunmaya karar verdim. Avusturya’da 2009 Bach Flowers eğitimini tamamladığımdan beri bu danışmanlık hizmetini İstanbul’da vermeye devam etmekteyim.